Product Description
12' Giant Airblown Inflatable Santa With Gift & Candy Cane.
Features
- This Giant Santa Inflatable Self Inflates In Seconds
- Includes UL Listed Adapter
- Rated For Both Outdoor & Indoor Use
Specifications
| Height: | 144.09" |
| Width: | 82.67" |
| Length: | 59.05" |
| Weight: | 8.37 lbs |
| Rated For Indoor Use: | Yes |
| Rated For Outdoor Use: | Yes |
| UL Listed Adapter: | Yes |
| Country of Origin: | CN |
| UPC: | 086786367155 |
