Product Description
Holiday Wonderland 12" holiday icon snowflake for window or outdoor application with 43 super bright LED bulbs.
Features
- 43 Super Bright LED Bulbs
- Suction Cup And Bracket Included For Window Mounting
- Yard Stake And e x Tender Included For Outdoor Applications
- For Indoor And Outdoor Use
- Dimensions: 13.50" L x 13" W x 2.50" H
Specifications
| Brand: | Holiday Wonderland |
| Model Number: | HGISF12PW |
| Lights: | 43 |
| LED Color: | Clear |
| Size: | 12" |
| Package Height: | 2.50" |
| Package Width: | 13" |
| Package Length: | 13.50" |
| Weight: | 0.86 lbs |
| Outdoor Use: | Yes |
| Indoor Use: | Yes |
| Country of Origin: | CN |
| UPC: | 840092504044 |
