Product Description
48" feel real grande fir artificial wreath with 200 multi-colored LED lights.
Features
- 200 Multi LED Lights
- 550 PE/PVC Tips
Specifications
| Model Number: | PEGF8-300LM-48W |
| Lights: | 200 |
| LED Color: | Multi |
| Size: | 48" |
| Weight: | 18 lbs |
| Rated For Indoor Use: | Yes |
| Rated For Outdoor Use: | Yes |
| Country of Origin: | CN |
| UPC: | 729083785641 |
