Product Description
Nuvo aluminum mounting arm for outdoor area light fixtures.
Specifications
| Material | Aluminum |
| Finish | Silver |
| Finish Family | Silver |
| Length | 15.25" |
| Width | 1.5" |
| Height | 15.25" |
| RoHS Compliant | No |
| CA Prop-65 | Lead |
| Warranty | 3 Year Limited |
| UPC | 045923656873 |
| For Use With |
65-244 & 65-245 65-681 to 65-686 |
Spec Sheet:
65-687 Spec Sheet
