1 Year Warranty
Product Description
Nuvo 2" diameter outdoor PVC mounting post stake with dark gray finish.
Specifications
| Material | PVC |
| Finish | Dark Gray |
| Length | 17.53" |
| Width | 3.16" |
| Height | 3.16" |
| Diameter | 3.16 |
| CA Prop-65 | Lead |
| Warranty | 1 Year Limited |
| UPC | 045923606779 |
Spec Sheet:
60-677 Spec Sheet
